PHP Developer (WordPress + E-commerce) Wrocław

Jako LIKE.agency działamy na rynku od 2008 roku. Zaczynaliśmy od pełnej obsługi marketingowej klienta, ale z biegiem czasu postawiliśmy na mocną specjalizacje w zakresie wdrażania stron internetowych i rozwiązań e-commerce.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy nowej osoby do naszego Wrocławskiego biura na stanowisko:

PHP Developer Wrocław

6 000 – 13 000 netto PLN (B2B)

Do Twoich zadań będzie należało:

  • praca z systemem Shopware – tworzenie wtyczek i modułów
  • integracja stron WordPress z zewnętrznymi systemami i tworzenie autorskich modułów
  • tworzenie autorskich rozwiązań dla portali internetowych bazowanych na WordPress
  • tworzenie modułów dla systemów E-commerce – Woocommerce oraz Shopware
  • tworzenie pluginów w PHP dla systemu WordPress i Woocommerce
  • wspieranie członków zespołu wiedzą i doświadczeniem
  • rozwiązywanie problemów w funkcjonowaniu już istniejących stron

Podstawowe wymagania:

  • znajomość frameworku Symfony
  • dobra praktyczna znajomość PHP 7 oraz baz danych MySQL
  • umiejętność pracy w grupie i dzielenia się wiedzą
  • znajomość GIT/BitBucket
  • znajomość MVC
  • znajomość HTML, SASS i JS (jQuery i Vanilla)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość WordPress i WooCommerce
  • znajmość Shopware
  • znajomość DRY, JAGNI, SOLID
  • praktyczna znajomość frameworka Symfony, Zend lub innego.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną rozmowę projektową
  • doświadczenie w automatyzacji deploymentu
  • umiejętność realizacji projektu wg wytycznych klienta
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów webowych
  • doświadczenie w podpinaniu zewnętrznych API
  • doświadczenie w obsłudze serwerów Linux
  • znajomość ASANA lub podobnego sytemu zarządzania projektami

 Co oferujemy w zamian?

  • stałe zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w okienku czasowym 7-18ta
  • pewne i terminowe płatności
  • pracę w przyjaznej atmosferze w biurze blisko centrum Wrocławia
  • czynne uczestniczenie w rozwoju firmy
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • pracę nad projektami z różnych stron świata
  • dobrą kawę
  • partnerskie traktowanie i płaskie zarządzanie

zespół o LIKE.agency

Dlaczego warto u nas pracować?

Pomimo tego, że LIKE.agency jest szybko rozwijającą się firmą, zawsze traktują każdego z Developerów indywidualnie. Zawsze starają się zlecać zadania w projektach, w których czuję się najlepiej, a jeśli natrafię na jakiś problem, to nigdy nie zostaję sam. Zawsze mam za sobą innych Programistów, którzy chętnie wspierają swoją wiedzą. Każda firma to ludzie. Dlatego cieszę się, że trafiłem tutaj, ponieważ tutaj są tylko Ci najlepsi.

Marcin, Backend Developer

Co tutaj cenię to przede wszystkim przyjazna atmosfera, ciągły rozwój dzięki różnorodnym projektom oraz realny wpływ na rozwiązania stosowane w projektach – nie tylko wykonujemy powierzone zadania, ale mamy możliwość zaproponowania nowych metod.

Justyna, Frontend Team Leader

Przykładowy projekt, nad którym mógł/mogła byś u nas pracować – oraz Twoje zadania:

  • Przygotowanie pełnej funkcjonalności back end i szablonów w PHP
  • Podpinanie API np. logowanie LinkedIn, płatności itp.
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i rozwój portalu.

wybrane korzyści pracy z nami

.nasze plusy

Nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro – blisko centrum Wrocławia, ale rzadko stoimy w korkach.

Przyjazna atmosfera

Tworzymy firmę, która wyznaje wspólne wartości. Codziennie pracujemy na naszą renomę w przyjaznej atmosferze – czemu sprzyja płaskie zarządzanie.

Luźne godziny pracy

Nie wyznaczamy sobie na co dzień sztywnych godzin pracy – nasze okienko pracy to 7-18. Tym samym możesz mieć nawet 3 godziny przerwy w środku dnia, lub kończyć pracę o 15tej 🙂

Jak Aplikować?

01. Odnieś się do naszych wymagań
02. Przyślij nam ostatnio zakodowane strony, przykładowe realizacje PHP z opisem zakresu prac
03. Załącz CV lub napisz o swoim doświadczeniu
04. Napisz, jakich zarobków oczekujesz przy umowie B2B