PHP Developer E-commerce Wrocław (regular)

Jako LIKE.agency działamy na rynku od 2008 roku. Zaczynaliśmy od pełnej obsługi marketingowej klienta, ale z biegiem czasu postawiliśmy na mocną specjalizacje w zakresie wdrażania stron internetowych i rozwiązań e-commerce.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy nowej osoby do naszego Wrocławskiego biura na stanowisko:

PHP Developer E-commerce Wrocław

8 000 – 13 000 netto PLN (B2B)

Do Twoich zadań będzie należało:

  • budowanie nowych funkcjonalności Shopware, PrestaShop lub innych platform wg. preferencji zgodnie z dobrymi praktykami programowania
  • tworzenie elementów szablonów dla systemów e-commerce w PHP
  • implementacja nowych rozwiązań
  • stała współpraca z naszymi międzynarodowymi klientami
  • dzielenie się wiedzą z członkami zespołu

Podstawowe wymagania:

  • dobra praktyczna znajomość PHP 7 oraz baz danych MySQL
  • doświadczenie w pracy z Symfony 4+
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość GIT/BitBucket
  • znajomość wzorców projektowych np. MVC
  • znajomość HTML, SASS i JS (ES6/ES next)
  • znajomość zasad DRY, YAGNI, SOLID
  • wiedza z zakresu działania Elastic Search
  • praca z wszelkiego rodzaju API

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Shopware, PrestaShop
  • doświadczenie w pracy z innymi frameworkami Laravel, Zend, Zend Expressive
  • umiejętność korzystania z Docker

 Co oferujemy w zamian?

  • stałe zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie i współpraca z Holenderskim klientem
  • pracę w okienku czasowym 7-18ta
  • pewne i terminowe płatności
  • pracę w przyjaznej atmosferze w biurze blisko centrum Wrocławia
  • czynne uczestniczenie w rozwoju firmy
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • dobrą kawę
  • partnerskie traktowanie i płaskie zarządzanie

zespół o LIKE.agency

Dlaczego warto u nas pracować?

Pomimo tego, że LIKE.agency jest szybko rozwijającą się firmą, zawsze traktują każdego z Developerów indywidualnie. Zawsze starają się zlecać zadania w projektach, w których czuję się najlepiej, a jeśli natrafię na jakiś problem, to nigdy nie zostaję sam. Zawsze mam za sobą innych Programistów, którzy chętnie wspierają swoją wiedzą. Każda firma to ludzie. Dlatego cieszę się, że trafiłem tutaj, ponieważ tutaj są tylko Ci najlepsi.

Marcin, Backend Developer

W firmie podoba mi się to, że pracujemy przy projektach e-commerce i można się naprawdę sporo nauczyć na ten temat, tym bardziej że wymagania każdego klienta są inne i w każdym projekcie pojawia się coś nowego. Zawsze można też liczyć na wsparcie ze strony innych członków zespołu.

Przemek, Backend Developer

Wielką wartością pracy w tej firmie jest kreatywny zespół, od którego można się naprawdę dużo nauczyć i zawsze liczyć na jego wsparcie. Budujemy atmosferę pełnej otwartości na proponowane przez Developerów podejścia do projektów i dbamy o transparentną komunikację. Zwinnie podchodzimy do realizowanych zadań. Stale rośnie pula ciekawych międzynarodowych projektów, w których chcemy stosować najskuteczniejsze rozwiązania technologiczne, czerpiąc jednocześnie z najnowszych trendów.

Kornelia, Project Manager

Przykładowy projekt, nad którym mógł/mogła byś u nas pracować – oraz Twoje zadania:

  • Przygotowanie pełnej funkcjonalności back end i szablonów w PHP dla Front Endowca
  • Podpinanie zewnętrznych API
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i modułów E-commerce

wybrane korzyści pracy z nami

.nasze plusy

Nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro – blisko centrum Wrocławia, ale rzadko stoimy w korkach.

Przyjazna atmosfera

Tworzymy firmę, która wyznaje wspólne wartości. Codziennie pracujemy na naszą renomę w przyjaznej atmosferze – czemu sprzyja płaskie zarządzanie.

Luźne godziny pracy

Nie wyznaczamy sobie na co dzień sztywnych godzin pracy – nasze okienko pracy to 7-18. Tym samym możesz mieć nawet 3 godziny przerwy w środku dnia, lub kończyć pracę o 15tej 🙂

Jak Aplikować?

01. Kliknij w przycisk Aplikuj teraz lub wyślij maila z CV na adres praca@like.agency.
02. Dołącz informację o okresie wypowiedzenia oraz oczekiwaniach finansowych.
03. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.