PHP Developer Shopwere Wrocław (regular)

W LIKE.agency od 2008 roku tworzymy rozwiązania webowe na potrzeby klientów z całego świata. Nasza specjalizacja to zaawansowane serwisy internetowe i rozwiązania e-commerce.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy nowej osoby do naszego Wrocławskiego biura na stanowisko:

PHP Developer E-commerce/Shopware Wrocław

Do Twoich zadań będzie należało:

  • budowanie nowych funkcjonalności Shopware, zgodnie z dobrymi praktykami programowania
  • tworzenie elementów szablonów dla systemu Shopware w PHP
  • implementacja nowych rozwiązań
  • stała współpraca z naszym holenderskim partnerem Shopworks
  • dzielenie się wiedzą z członkami zespołu

Podstawowe wymagania:

  • dobra praktyczna znajomość PHP 7 oraz baz danych MySQL
  • doświadczenie w pracy z Symfony 4+
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość GIT/BitBucket
  • znajomość wzorców projektowych np. MVC
  • znajomość HTML, SASS i JS (ES6/ES next)
  • znajomość zasad DRY, YAGNI, SOLID
  • wiedza z zakresu działania Elastic Search
  • praca z wszelkiego rodzaju API

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Shopware
  • doświadczenie w pracy z innymi frameworkami Laravel, Zend, Zend Expressive
  • umiejętność korzystania z Docker

 Co oferujemy w zamian?

  • stałe zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie i współpraca z Holenderskim klientem
  • pracę w okienku czasowym 7-18ta
  • pewne i terminowe płatności
  • pracę w przyjaznej atmosferze w biurze blisko centrum Wrocławia
  • czynne uczestniczenie w rozwoju firmy
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • dobrą kawę
  • partnerskie traktowanie i płaskie zarządzanie

zespół o LIKE.agency

Dlaczego warto u nas pracować?

Realna możliwość wpływania na rozbudowę firmy, uczestnictwa w ciekawych jak i skomplikowanych projektach, przyjemna atmosfera, płaska struktura, zdrowa atmosfera pracy, możliwość wykazania się, bonusy dla najbardziej zaangażowanych, możliwość nauki innych technologii używanych w firmie, praca w wielu różnych projektach.

Lukasz, Backend developer

Poza sprawami czysto zawodowymi podoba mi się elastyczny czas pracy – w razie potrzeby mogę w środku dnia wyskoczyć coś załatwić – komfortowa sytuacja.

Krzysztof, Backend Team Leader

Co tutaj cenię to przede wszystkim przyjazna atmosfera, ciągły rozwój dzięki różnorodnym projektom oraz realny wpływ na rozwiązania stosowane w projektach – nie tylko wykonujemy powierzone zadania, ale mamy możliwość zaproponowania nowych metod.

Justyna, Frontend Team Leader

Przykładowy projekt, nad którym mógł/mogła byś u nas pracować – oraz Twoje zadania:

  • Przygotowanie pełnej funkcjonalności back end i szablonów w PHP dla Front Endowca
  • Podpinanie zewnętrznych API
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i modułów E-commerce

wybrane korzyści pracy z nami

.nasze plusy

Nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro – blisko centrum Wrocławia, ale rzadko stoimy w korkach.

Przyjazna atmosfera

Tworzymy firmę, która wyznaje wspólne wartości. Codziennie pracujemy na naszą renomę w przyjaznej atmosferze – czemu sprzyja płaskie zarządzanie.

Luźne godziny pracy

Nie wyznaczamy sobie na co dzień sztywnych godzin pracy – nasze okienko pracy to 7-18. Tym samym możesz mieć nawet 3 godziny przerwy w środku dnia, lub kończyć pracę o 15tej 🙂

Jak Aplikować?

01. Wyślij CV oraz dodatkowe linki na adres praca@like.agency lub kliknij w przycik Aplikuj teraz
02. Dołącz informację o okresie wypowiedzenia oraz oczekiwaniach finansowych
03. Pamiętaj o dołączeniu klauzli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.