Junior Web Developer – Płatny Staż

Jako LIKE.agency działamy na rynku od 2008 roku. Zaczynaliśmy od pełnej obsługi marketingowej klienta, ale z biegiem czasu postawiliśmy na mocną specjalizacje w zakresie wdrażania stron internetowych i rozwiązań e-commerce.

Rozwijamy się bardzo dynamicznie i w związku z tym szukamy nowej osoby do naszego Wrocławskiego biura na stanowisko:

HTML / CSS / JS Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie stron internetowych w oparciu o HTML, CSS, PHP (WordPress) i JavaScript;
  • Optymalizacja i modyfikacja front-endu;
  • Optymalizacja i modyfikacja back-endu;
  • Implementacja projektów graficznych na stronach internetowych;
  • Współtworzenie contentu;
  • Współpraca z doświadczonym zespołem developerów.

Nasze wymagania

  • Czwarty lub piąty rok studiów informatycznych lub pokrewnych;
  • Podstawowa znajomość języków wykorzystywanych do tworzenia i prezentowania stron internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript);
  • Podstawowa znajomość PHP (WordPress);
  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO;
  • Mile widziana znajomość Figmy i Adobe XD;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz komunikację z klientem;
  • Odpowiedzialność za wyniki pracy, dobra organizacja czasu i umiejętność współpracy w zespole.

Co oferujemy w zamian?

  • Płatny staż z późniejszą opcją stałej pracy
  • Dużą dawkę wiedzy i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole
  • Elastyczny czas pracy i formy zatrudnienia

Przykładowy projekt, nad którym mógł/mogła byś u nas pracować – oraz Twoje zadania:

Stylowanie widoków z SCSS / HTML – w przygotowanych przez backend developera bloków PHP w ACF Pro.

Podpinanie i modyfikacja skryptów JS.

Testowanie zakodowanych przez siebie elementów pod rużnymi przeglądarkami.

Jak Aplikować?

01. Kliknij w przycisk Aplikuj teraz lub wyślij maila z CV na adres praca@like.agency.
02. Dołącz informację o okresie wypowiedzenia oraz oczekiwaniach finansowych.
03. Pamiętaj o dołączeniu klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.