Junior front end developer

Agencja LIKE od 2008 roku tworzy strony na potrzeby klientów z całego świata. Nasza specjalizacja to strony internetowe, ale dostarczamy naszym klientom pełnego wsparcia – od projektu logo po elementy drukowane.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy nowej osoby do naszego Wrocławskiego biura na stanowisko:

HTML / CSS / JS Wrocław

Nasze wymagania:

  • co najmniej roku doświadczenia w pracy na stanowisku kodera
  • znajomość technologii RWD
  • znajomość WordPress
  • znajomość programu Photoshop
  • umiejętność realizacji projektu wg. wytycznych klienta
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w oprogramowaniem do zarządzania projektami

Mile widziana:

  • znajomość PHP
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość Shopware

Co oferujemy w zamian?

  • pewne i terminowe płatności
  • pracę w przyjaznej atmosferze w biurze w centrum Wrocławia
  • praca na najnowszym oprogramowaniu Adobe CC
  • pracę nad projektami z różnych stron świata
  • dobrą kawę

Przykładowy projekt, nad którym mógł/mogła byś u nas pracować – oraz Twoje zadania:

Stylowanie widoków z SCSS / HTML – w przygotowanych przez backend developera bloków PHP w ACF Pro.

Podpinanie i modyfikacja skryptów JS.

Testowanie zakodowanych przez siebie elementów pod rużnymi przeglądarkami.

Jak Aplikować?

01. Odnieś się do naszych wymagań
02. Przyślij nam ostatnio zakodowane strony, przykładowe skrypty JS
03. Załącz CV lub napisz o swoim doświadczeniu jako koder
04. Napisz, jakich zarobków oczekujesz